Pokračováním v používání našich služeb souhlasíte s tím, že přijmete instalaci souborů cookie, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší zkušenosti a přizpůsobit služby a propagace vašim zájmům.ZAVŘÍT

Chtěl by si poznat lépe tohoto člena nebo si s ním jen pokecat?
Tak klikni sem a objev Proximeety…

Čekají Tě na Proximeety.

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Ahoj je mě 46 let a rád bych věřil že samota je dočasná. Jestli souhlasíš pak máme první věc společnou.

Jsem sám a hledám zatím kamarádku snad najdu Jarda


Hladam partnera a zaroven ocina pre mojho 2rocneho synceka.Do 2rokov planujem este jedno dieta kvoli veku.Partner:nefajciar,alko vobec/prilezitostne,bez zavazku,30-45r.Chcem sa s dietatkom vratit do Prahy.Odpovede len s fotkou.


Zájmy: příroda, sport, angličtina, knihy atd.
Hledám vážné přátelství štíhlé, skromné ženy s podobnými zájmy.
Rád pěstuji cizokrajné rostliny. Lokalita Praha a okolí, není podmínkou.


Jsem pohodářka .Mám nadváhu díky nemoci .Hledám vážné seznámení .Ostatní osobně.


Narušeny člověk co se nerad nudí :D

Komunikativní,naslouchací, zdvořilí, diskrétní,na pohodu sociální týpek.


Rád bych poznal příjemnou, inteligentní ženu bez zábran,závazků a zvířátek v domácnosti. Na věku nezáleží, krása není vše – tu má každý člověk v sobě, někdo tam, někdo jinde. Každému se líbí něco jiného, ale musí tu být vzájemné sympatie a někdy, někde přeskočit ta malá jiskra. Byl bych rád, kdybys byla plná života,štíhlá s velkou fantazií, usměvavá. Připravená milovat, romantická a zároveň eroticky založená a otevřená v tomto směru experimentování , taky čistotná.. Nevadí, když budeš kuřačka, taky kouřím, ale nejlepší by bylo, kdybychom si spolu dokázali taky trochu zasportovat a třeba se těch cigaret zbavit. Podstatné je, abys věděla, co od života chceš, a znala slova jako láska, něha, kompromis a věrnost. Byl bych rád, kdybys byla vyrovnaná se svou minulostí a vztahy a aby jsem mohli být jeden druhému motorem, ne brzdou.


Čaukys všichni! Dlouho jsem přemýšlel, zda si mám založit účet na seznamce. Vzhledem k tomu, že kvůli škole a práci, která mě baví jsem velice časově vytížený a tak nemám moc čas se s někým seznámit jinak něž přes internet. Pokud máš zájem, napiš, nekoušu (jen se prosím drž věkové hranici). Mějte se hezky a buďte Fajn! :)


sem fajn kluk a hledam hodnou milou holku na vazny vztach a zivot


Jsem štíhlá blondýna se zajímavým povoláním v oblasti umění.
Mám dospělého syna a pejska. Ráda trávím čas v přírodě , na procházce nebo na kole. Baví mě i domácnost. Vážím si upřímnosti a dobrých lidí. Na partnerovi nejvíc ocením inteligenci a smysl pro humor.


Rozhodl jsem se touto cestou hledat kamarádky a třeba i něco víc.


Jednou příjde člověk, který ti změní život jenom tím, že je...

Najdu tě ? :)


Jsem z venkova, rád cestuji a momentálně nemám nikoho, kdo by se mnou chtěl sdílet radosti života. Netlačím na pilu, ale jestli je tu někdo, kdo se chce doopravdy seznámit, tak ať mi napíše. Zkusíme to nějak vymyslet a třeba si padnem do oka..


Po 9ti letech klamu,bych rád našel partnerku na založení rodiny,prcka chci aspoň jednoho. Nejsem pan dokonalý,ale chybujeme všichni

REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter