Pokračováním v používání našich služeb souhlasíte s tím, že přijmete instalaci souborů cookie, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší zkušenosti a přizpůsobit služby a propagace vašim zájmům.ZAVŘÍT

Chtěl by si poznat lépe tohoto člena nebo si s ním jen pokecat?
Tak klikni sem a objev Proximeety…

Čekají Tě na Proximeety.

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Jsem rozveden a je mi smutno samemu.Napíše mi žena co je na tom stejně a chtěla by rodinu??


Ráda bych poznala muze,s kterým si padneme do oka,budeme si rozumět a respektovat se vzájemně.


Bude mi pomalu 53 let, jsem 175 cm/střední postava/modré oči/blond/romantik a pohodář. Jsem už více jak sedm let sám s dcerou. V současné době žijeme v Německu a hledáme k sobě spřízněnou dušičku, protože i ta samota už je někdy dost protivná. Ty do věku 50ti let, střední postavy a do 175 cm - dítě nebo děti navadí. Najdeme tě?


Jízda na kole televize filmy černá káva pivo dobře jídlo mobilní hry Facebook internet.Jezdi každý den na kole do práce.Zajimam se ozeny přátelství a dopisovani.Zajima mi hraní vaši hry .

jsem 19 lety nadrženy panic co chce zkušenou ženu co mě zaučí


Student se zájmy: hry, anime, cestování :)
Neboj se napsat ;)


Myslím si, že každý je svým způsobem výjimečný a že i ve mě se kousek výjimečnosti skrývá.

Mými dominantními vlastnostmi jsou upřímnost, věrnost, naivita, občasná přecitlivělost, perfekcionismus, smysl pro morální chování a spravedlnost, láskyplnost...

Toužím po pravé lásce a trvalém vztahu, hledám budoucího manžela, se kterým bych mohla v budoucnu založit rodinu. Toužím po partnerovi, který bude věrný, hodný, spolehlivý, férový, který se o mě bude zajímat, bude mě chtít rozmazlovat, pro kterého budu představovat střed vesmíru.


Jsem svobodný, upřímný, věrný, milý a rád bych tu našel holku na seznámení a pak třeba i na vztah když si budeme rozumět. Jsem z ol. kraje, přesněji z okolí Šumperka

Ahojte,hledám holku v Praze a okolí na seznámení :)


Ahoj,jsem normalni kluk co hleda zenu se kterou budu sdilet intimni chvilky

Ahojky jsem láskou zklamaný muž který se snaží touto cestou najít štěstí a lásku.Nejsem ani milionář ani krasavec za to dokážu milovat být věrný a pozorný.

Ahojky hledám kamaráda na dopisování nebo i více pys tě a dozvíte se ráda odpovím


AHOJKY !
JMENUJU SE KAREL A JE ME 43 LEL . KDO BY SE CHTEL SEZNAMIT S DOBRAKEM OBELIXEM AT SE ME OZVE . JSEM FINACNE ZAJISTEN A RIDICAK MAM .


Hledám kamarádku z Prahy pro společné akce a pokec ...

REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

a
w