Pokračováním v používání našich služeb souhlasíte s tím, že přijmete instalaci souborů cookie, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší zkušenosti a přizpůsobit služby a propagace vašim zájmům.ZAVŘÍT

Chtěl by si poznat lépe tohoto člena nebo si s ním jen pokecat?
Tak klikni sem a objev Proximeety…

Čekají Tě na Proximeety.

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


Jsem hodný, věrný, upřímný, umím naslouchat. Hledám dívku, na vážný vztah. Pokud tě zajímám, a ráda by ses o mně dozvěděla něco víc. Jenom mi napiš, budu velmi rád

Jsem mladý , štíhlý , svobodný a hledám si zde kamarádku

Ahoj
jak se občas v životě stává, i já jsem po dlouholetém vztahu zůstal singl. Ale přišel čas a já bych to rád změnil a konečně našel to co mi v životě chybí nejvíce – partnerka.
Co bych o sobě mohl napsat:
Mám rád léto i zimu. V létě, kolo, kolečkové brusle, horská turistika a hrozně rád jezdím na motorce :-) a když to jde , tak i na dovolenou . V zimě trávím hodně času na horách … freeride na snowboardu a lyžích je prostě parádou. A celý rok hraji rock se svojí kapelou. Oblíbená hudba: Destiny potato, Foo Fighters,Bullet for my Valentine,Fink... atd., ale poslechnu si i jiný styl. Rád navštěvuji koncerty a divadla. A mám rád kolem sebe hodně lidí ;-)
Beru, že je přirozené, aby muž oslovil ženu, ale je Vás tu hodně holky,slečny,dámy a ženy … , tak budu rád, když napíšete i vy , je možné, že tu správnou přehlédnu a to by byla škoda :-) snad i já Ti budu mít co nabídnout a pár řádku ještě nikoho nezabilo ;-)


Jsem kluk sportovní postavy, mám rád procházky, srandu,upřímnost a spolehlivost. Hledám pěknou, veselou, upřímnou a spolehlivou slečnu, která má ráda sport, zvířata, nehledí celý den do mobilu či obrazovky monitoru.

Ahojky,hledám pouze vztah.
Jsem obyčejný chlap.

Sympatický VŠ hledá příjemnou ženu k romantickým procházkám, posezení u sklenky vína, či u kávy. Těším se, až mi napíšeš.


Ahoj jsem celkem normalni zdravej kluk co se rad bavi s prately,ale uz nechci byt sam. Pokud to mas stejne tak nevahej a ozvy se.


Je mi 29 let,jsem vysoký 180 cm,černé vlasy,modré oči,vážím 70 kg,hledám ženu ve středním věku štíhlou modrookou s delšími blond vlasy s velkými ňadry č.6,nejen k vážnému vztahu ale i k pravidelnému milování a musí být z českých budějovic a mladšího vzhledu a rozhodnul jsem se registrovat z důvodu že chci vážný vztah se ženou. :-)

Jsem rozvedený,samostatný,všestranných zájmů,domácí kutil,zahradkář.Chodím na koncerty,do divadel.Chytám ryby,chovám papoušky,lítám z rádiem řízenýma modelama.Nerad se nudím.

Přátelsko/milenecký vztah bez hádek a konfliktů, dodržující stanovená pravidla. Těšit se na sebe a zapomenout na starosti a stereotyp, užívat si krásné chvíle plné mazlení a rozkoše. Ale také spolu vyrazit na výlet, kolo, do kina, na výstavu, akci , do restaurace.


chlap hledá dobrodružství


Ahoj,hledám lásku a přátelství v jedné osobě.Rád bych se seznámil se ženou,která má ráda pohodu ve vztahu.Já mám rád přírodu,zahradničení rybaření a četbu.V práci jsem spíše technický typ tak si to vynahrazuji třeba prací na zahrádce a podobně.


Jsem normální Chlap co chce mýt nějakou Ženu od srdce rád.
I když vypadám jako hromotluk dokážu Ženu pohladit
Přírodou se rád se prochazim Krásné věci kolem sebe nacházím.
I kladný vztah k zvířatům mám i když doma žádný nechovam.
Hledam Ženu ve věku 30 až 42 let . Kolarovič

Jsem normální 35 letý kluk a hledám přítelkyni.

Hledám , hledám ....

REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

a
w