♥ Bezplatná seznamka a chat pro Čechy a Slováky ♥

seznamka chat pro Čechy a Slováky - Najděte si partnery v Čechách - fotky žen - seznamka - onl

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POUŽÍVÁNÍ WWW.PROXIMEETY.CZ :

PROXIMEETY.CZ (dostupné také na PROXIMEETY.SK) jsou vlastnictvím společnosti B-CITY, zapsané v obchodním registru MEAUX (77), Francie, pod číslem B483448908, se sídlem: 1 rue de Rome - 77 144 Montévrain - France. Jakékoli nepovolené používání nebo reprodukce, a to kterýmkoli způsobem, je považováno za porušení autorských práv, které je trestné v souladu s článkem L.3335-2 a ostatními články Autorského zákona.
Používáním služeb PROXIMEETY.CZ , se zavazujete respektovat následující podmínky používání & členství. Pozorně si je přečtěte – označením políčka "Souhlasím se Všeobecnými podmínkami" a kliknutím na "zaregistrovat se", se zapíšete jako člen a odsouhlasíte níže uvedené podmínky.

Dostupnost služeb:

PROXIMEETY.CZ si vyhrazuje právo ukončit Vaše členství bez uvedení důvodu. Služby PROXIMEETY.CZ , a obzvlášť chat a vzkazová služba na stránkách, jsou výhradně určené pro osoby starší 18 let. Pokud jste ještě nedosáhli věku 18 let, prosíme Vás, abyste nepoužíval/a naše služby a neregistrovali se na našich stránkách.

Vložení seznamovacích inzerátů a profilů členů:

Internetové stránky PROXIMEETY.CZ umožňují soukromým osobám vložit svůj seznamovací inzerát a mít on-line přístup k seznamovacím inzerátům jiných členů. Pokud chcete vložit svůj seznamovací inzerát:
- Zavazujete se odeslat jen vlastní seznamovací inzeráty, které neporušují platné zákony.
- Váš seznamovací inzerát nemůže obsahovat žádné kontaktní údaje:  Vaše jméno, telefonní číslo, Vaší adresu ani Vaší adresu na jiném chatu... Elektronická adresa, kterou zadáte při Vaší registraci, nebude na stránkách zveřejněna. Odpovědi obdržíte do poštovní schránky na našich stránkách, tedy do Vašeho vlastního zabezpečeného prostoru.
- Inzeráty obchodního a charakteru budou systematicky mazány.
Každý člen, který využívá naše služby pro reklamní cíle, bude okamžitě z PROXIMEETY.CZ vyloučen
- Používání PROXIMEETY.CZ je omezené na jednoho registrovaného člena na jednu domácnost. V případě, že nebudete respektovat toto pravidlo, vyhrazujeme si právo odstranit každý z Vašich dalších profilů.
Souhlasíte s tím, že náš tým má právo přečíst si Váš seznamovací inzerát, předtím než potvrdí jeho uvedení on-line. PROXIMEETY.CZ si totiž vyhrazuje právo neuvést a odstranit každý inzerát, který bude zhodnocen jako porušující právo a dobré mravy, mající reklamní nebo nevhodný charakter. Za seznamovací inzeráty nesou odpovědnost jedině jejich autoři.
PROXIMEETY.CZ v žádném případě nenese odpovědnost za obsah nebo nepravdivost informací a PROXIMEETY.CZ není zodpovědná za činy jeho členů. Za informace uvedené v profilu je zodpovědný samotný člen a PROXIMEETY.CZ je jen pasivným účastníkem při distribuci a publikaci informací svých členů.

Chat a výměna vzkazů:

Po uveřejnění seznamovacího inzerátu, zodpovídáte za veškerou korespondenci a výměnu vzkazů Vy sami a  PROXIMEETY.CZ za ně nenese žádnou odpovědnost.
Zavazujete se neodesílat urážlivé vzkazy, které jsou v rozporu se zákony, s veřejným pořádkem, nebo dobrými mravy. Zavazujete se ukončit jakoukoli komunikaci s jinou osobou, hned poté, co jasně projeví svoje přání ukončit s Vámi kontakt.
Pokud se nemůžete podrobit všem platným zákonům, nebo všem článkům těchto podmínek, zbavujete tak PROXIMEETY.CZ odpovědnosti za reklamace, žaloby, a jiné kroky, které byste mohli podniknout proti PROXIMEETY.CZ.

Rady pro používání:

PROXIMEETY.CZ Vás tímto výslovně upozorňuje na existenci rizika spojenou se seznamováním přes Internet s neznámými uživateli, nezletilými osobami nebo osobami, které mají nečestné či protiprávní úmysly. Při používaní Internetu zejména seznamovacích stránek a chatu se nesmí zapomínat na opatrnost. Prosíme Vás, abyste se přesvědčili o serióznosti uživatelů, se kterými jste v kontaktu, předtím než se s nimi skutečně střetnete. Doporučujeme Vám, abyste toto setkání zorganizovali na veřejném místě, a informovali o něm třetí osobu.
PROXIMEETY.CZ nemůže potvrdit identitu člena. Z tohoto důvodu je nutné, abyste při kontaktu s dalšími členy byli opatrní. Protože PROXIMEETY.CZ nemůže zasahovat do komunikace nebo aktivit mezi svými členi, PROXIMEETY.CZ (jako i jeho reprezentanti a zaměstnanci) odmítá odpovědnost za jakoukoli stížnost nebo žádost o odškodnění vyplývající z tohoto druhu konfliktů.

Osobní údaje a zachování tajemství:

Jakékoli zpracování osobních údajů na stránkách PROXIMEETY.CZ podléhá zákonu č. 78-17 francouzského zákoníku z 6. února 1978 O informatice, souborech a svobodě. V souladu s nařízeními tohoto článku, se PROXIMEETY.CZ zavazuje informovat o jejich právech osoby, od kterých získala údaje a zaručit jim právo na přístup k osobním údajům, které se jich týkají, a jejich opravu.
Samotná nabídka našich služeb si vyžaduje, abychom od našich členů obdrželi osobní údaje (především e-maily). Získané osobní údaje můžou být použity na redakční nebo obchodní účely.
Dovolujeme si Vás upozornit, že neneseme odpovědnost za používání nebo zveřejnění informací, které uvedete na našich stránkách.
Profil a informace, které uvedete (hlavně seznamovací inzerát a fotografie), budou mít možnost vidět a přečíst si další návštěvníci PROXIMEETY.CZ. Avšak Váš e-mail nikdy nebude viditelný pro jiné členy.

Stížnosti:

PROXIMEETY.CZ v žádném případě nezaručuje, že jeho členové dodržují podmínky smlouvy, protože tyto podmínky prezentují jen hlavní črty nepřípustného chování v rámci jeho služeb.
PROXIMEETY.CZ nenese odpovědnost vzhledem na jeho člena, za přímé nebo nepřímé škody způsobené používáním PROXIMEETY.CZ. V případě sporu je jediným kompetentním orgánem soud v bydlišti obžalovaného.
V případě, že máte stížnost, prosíme Vás, abyste nám napsali na adresu: info (at) proximeety.cz 
Články všeobecných podmínek o užívaní členství jsou samostatné, a pokud se jeden z nich ukáže jako neplatný nebo neaplikovatelný, tento článek může být zrušen, přičemž ostatní články zůstávají stále v platnosti.

Ukládání souborů cookies společností Sirdata:

Sirdata je společnost zabývající se data marketingem, která svým zákazníkům umožňuje zasílat uživatelům cílené nabídky upravené podle jejich zájmů.
V souladu s platnými zákony a zásadou minimalizace jsou údaje získané společností Sirdata jsou uloženy maximálně po dobu 365 dnů podle jejich účelu.
Pro více informací: https://www.sirdata.com/vie-privee/
Pokud si přejete získávání údajů společností Sirdata ukončit: https://www.sirdata.com/opt-out/

B-CITY se podílí a vyhovuje veškerým specifikacím a politikám v rámci Transparency & Consent Framework sdružení IAB Europe.
používá Consent Management Platform č. 92. Vaši volbu můžete kdykoliv změnit kliknutím zde.


REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

1486